U.Z.O.R. Udruga za zaštitu obitelji - Rijeka

Skip to main content. Psihosocijalni tretman počinitelja nasilja u obitelji. Besplatan tretman koji provode psiholozi s posebnom edukacijom i iskustvom za rad s počiniteljima nasilja u obitelji, usmjeren je na zaustavljanje i sprječavanje nasilnog ponašanja te povećavanje sigurnosti članova obitelji počinitelja. Rad s kazneno prijavljenim mladima uključujući povremene uzimatelje droga eksperimentatore. Savjetovalište i sklonište za žrtve obiteljskog nasilja. SOS TELEFON 0800 333 883. Područje rada kojem .

OVERVIEW

This web site udruga-uzor-rijeka.hr presently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have sifted eleven pages inside the web page udruga-uzor-rijeka.hr and found one website associating themselves with udruga-uzor-rijeka.hr.

UDRUGA-UZOR-RIJEKA.HR RANKINGS

This web site udruga-uzor-rijeka.hr is seeing fluctuating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for udruga-uzor-rijeka.hr

Traffic ranking (by month) for udruga-uzor-rijeka.hr

Traffic ranking by day of the week for udruga-uzor-rijeka.hr

Sigurno mjesto - prvi korak na vašem putu izlaska iz nasilja

Za izlaz kliknite dva puta bilo gdje na stranici. Sigurno mjesto za žene žrtve nasilja. Posjet stranici sigurno mjesto mogao bi biti prvi korak na vašem putu izlaska iz nasilja. Ohrabrujemo vas da poduzmete slijedeći korak, potražite savjet ili prijavite nasilje. Odjeli za organiziranje i pružanje podrške svjedocima i žrtvama. Županijska i općinska državna odvjetništva.

WHAT DOES UDRUGA-UZOR-RIJEKA.HR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of udruga-uzor-rijeka.hr Mobile Screenshot of udruga-uzor-rijeka.hr Tablet Screenshot of udruga-uzor-rijeka.hr

UDRUGA-UZOR-RIJEKA.HR HOST

Our web crawlers caught that a single root page on udruga-uzor-rijeka.hr took two thousand four hundred and thirty-eight milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
213.202.100.12

I revealed that udruga-uzor-rijeka.hr is utilizing the nginx os.

U.Z.O.R. Udruga za zaštitu obitelji - Rijeka

DESCRIPTION

CONTENT

This web site states the following, "Psihosocijalni tretman počinitelja nasilja u obitelji." Our analyzers noticed that the web page also stated " Besplatan tretman koji provode psiholozi s posebnom edukacijom i iskustvom za rad s počiniteljima nasilja u obitelji, usmjeren je na zaustavljanje i sprječavanje nasilnog ponašanja te povećavanje sigurnosti članova obitelji počinitelja." The Website also said " Rad s kazneno prijavljenim mladima uključujući povremene uzimatelje droga eksperimentatore. Savjetovalište i sklonište za žrtve obiteljskog nasilja. SOS TELEFON 0800 333 883."

VIEW SIMILAR WEB PAGES

adri-095s blog - Blog de adri-095 - Skyrock.com

This blog has no articles. Subscribe to my blog! Post to my blog.

Leslie-98s blog - lilie - Skyrock.com

You can not see the blog of Leslie-98, it is configured so that nobody can see it.

Phootos-MHs blog - J.M - Skyrock.com

On ne choisit pas son destin. On se contente juste de survivre. Please enter the sequence of characters in the field below.

PhotographieSwaags blog - Photographie Swaag ! - Skyrock.com

Zifou Feat Léa Castel - On donne ça. Lauriane ; 12 ans et demi. Please enter the sequence of characters in the field below. Une jeune fille comme les autres.